Opowiadanie to nasza jedyna łódź, którą możemy żeglować po rzece czasu. (Ursula K. Le Guin)

Krótki poradnik prawdziwego patrioty

Dziś kolejna rocznica zbrodniczego zamachu w Smoleńsku, więc przy tej okazji krótki poradnik prawdziwego patrioty. Jak okazywać swój prawdziwy patriotyzm dziś i we wszystkie inne dni? Wiadomo, że wszystkie publiczne media są zdradzieckie i opłacane przez specjalne tajne niemieckie lub rosyjskie fundusze. Dlatego zawsze i wszędzie trzeba mówić media polskojęzyczne, nigdy polskie. Jeśli już zamierzamy się powołać na jakiś cytat z prasy, radia lub telewizji, to mogą to być wyłącznie uczciwe polskie tytuły i wtedy zaznaczamy, że w prawdziwej polskiej prasie napisano…

Wiadomo, że ostatnim a w zasadzie jedynym legalnym prezydentem był Świętej Pamięci Profesor Lech Kaczyński, Który Poległ Męczeńską Śmiercią. Z tego względu nie można o żadnym innym osobniku powiedzieć „prezydent”. Można i należy mówić uzurpator Komorowski, Bul Komorowski, a jeszcze lepiej uzurpator Komoruski. Pamiętać trzeba, że nie jest on dla prawdziwego Polaka i patrioty reprezentantem władzy, a reprezentantem zaborców rządzących w Polsce. Jedynym prawowitym premierem jest Premier Jarosław Kaczyński i Prezes Prawa i Sprawiedliwości. Żaden Tusk nie ma prawa używać tego tytułu. Mówimy więc Tusk lub Herr Tusk dla podkreślenia wpływów niemieckich.
O Polsce należy zawsze mówić kondominium lub kraj nadwiślański, ewentualnie jeśli uczyliśmy się rosyjskiego kiedyś i potrafimy, można też mówić kraj prywislanskij z celowym oraz ironicznym akcentem rosyjskim. Komentarz do polityki zagranicznej zawsze powinien być okraszony dodatkiem Car Putin i Gubernator Komoruski.

Polska jest dziś tylko w sercach prawdziwych Polaków i patriotów, którzy doskonale wiedzą, że nasza ojczyzna jest niszczona przez spisek najtajniejszych służb specjalnych, którymi tak naprawdę kieruje „Sami Wiecie Kto”. O ile masz wątpliwości co do powyższego poradnika, to znaczy, że nie jesteś prawdziwym patriotą, tylko ogłupiałym lemingiem bez mózgu, zdrajcą Polskiej Sprawy i nie wierzysz w Zamach w Smoleńsku. Pomodlimy się do Ojca Rydzyka, by cię przeklął.

Oceń felieton

4 komentarze “Krótki poradnik prawdziwego patrioty”

Możliwość komentowania została wyłączona.